خرید سنگ لاشه

خرید سنگ لاشه در بزرگترین معدن سنگ جعفری به چه صورت است؟

سنگ جعفری بهترین گزینه برای خرید سنگ لاشه است. سنگ لاشه سنگی است که شکل خاصی نداشته و به همان صورتی که از معدن آورده می شود بکارمی رود. کاربرد آن در زیرسازی ها، پر کردن فاصله بین سنگها و کف سازی خشن محدود می شود. این سنگ ها جنبه تزیینی نداشته و بیش تر خرید سنگ لاشه جهت استفاده در پی ساختمان و دیوار و پلسازي و طرحهاي عمراني می باشد. این سنگ ها بدون کم ترین تغییرات از معدن به پروژه مورد نظر فرستاده می شود. اگر خرید سنگ لاشه برای استفاده در دیوارسازی سنگی باشد باید گوشه های تیز و لبه دار این سنگ ها گرفته شود. بدون گوشه گیری استفاده جهت این منظور امکان پذیر نیست. مگر با قطر کمتر از ۱۵ سانتی‌متر که آن هم فقط به عنوان سنگ‌های پر‌کننده در میان دیوار استفاده می‌شود. جهت خرید سنگ لاشه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

آنچه در این مقاله به ان اشاره خواهیم کرد:

  • خرید سنگ لاشه
  • نحوه استخراج سنگ
  • سنگ مالون

خرید سنگ لاشه در سنگ جعفری به چه صورت انجام می شود؟

آذین داش غرب استخراج کننده سنگ لاشه، سنگ ورقه ای و سنگ لاشه ورقه ای می باشد. سنگ لاشه جنبه تزیینی نداشته و بیشتر به عنوان مصالح و در صنعت استفاده میگردد. بیشتر کاربرد این سنگ ها در صنعت است . جهت خرید سنگ لاشه و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

نحوه استخراج سنگ لاشه چگونه است؟

جهت استخراج ماده معدني با استفاده از بلدوزر عمليات تسطيح و آماده سازي انجام شده و سپس توده معدني باروش پلكاني و روباز استخراج مي شود و جهت استخراج با استفا ده از دريل واگن و يا پرفراتورعمليات حفاري انجام شده و خرجگذاري چالها با استفاده از ديناميت پودر آنفو و چاشني الكتريكي صورت مي گيرد.

سپس عمل يات آتشباري انجام شده و قطعات خرد شده سنگ توسط لودر جهت حمل به داخل كاميون بارگيري مي شود.

سنگ ساختمانی بادبر یا رگهای Moellon چیست؟

سنگ های رگه ای مالون را بعد از استخراج به کمک پتک به صورت مکعب مستطیل درمی آورند بعد از این مرحله در کارگاه، نمای آن را به شکل مستطیل یا مربع شکل می دهند. اصطلاحاً به این سنگ‌ها مالون نیز گفته می‌شود. این کار، برای برداشتن درزهای افقی و قائم در دیوارهای رجدار و به رج برده شده و همچنین برای نظم کشیدن به نمای دیوار انجام می‌گیرد.

ریشه سنگ، از طرف نما به طرف دم سنگ، با استفاده از پتک کمی لاغرتر می‌شود تا عمل کنار هم قرار دادن سنگ‌ها به راحتی صورت گیرد. حداقل عرض و ارتفاع سنگ بادبر به ترتیب ۲۰ و ۱۵ سانتیمتر و اندازه بار سنگ حداکثر ۴ سانتیمتر است.

خرید سنگ لاشه

خرید سنگ لاشه

 

پانوشت: خرید سنگ لاشه، سنگ لاشه، سنگ مالون، سنگ ورقه ای، سنگ لاشه ورقه ای، استخراج سنگ لاشه، سنگ رگه ای مالون، کاربرد سنگ لاشه در سنگ جعفری

4.7/5 - (9 امتیاز)
1 پاسخ
  1. مسعود
    مسعود گفته:

    سلام و عرض ادب در مورد سنگ لاشه کریستال سفید مزاحم شدم ایا تمایلی به خرید دارید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *